| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Ürün adı | Masoneilan SVI2 Dijital Valf Yerleştiricisi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| İsim | Fishers DVC6200 ET Kontrol Vanası için Konumlandırıcı, 667 pnömatik aktüatörlü 67CFR filtre regülatö |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı Modeli | DVC6200 |
| Vana konumlandırıcı markası | Balıkçılar |
| Çıkış basıncı | 1/4 NPT dahili |
| Enstrüman gücü | 10 mA'da 11 ila 30 VDC |
| Ürün Adı | Balıksr 3582i |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
|---|---|
| Aygıt Nesne Tipi | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Model numarası | TZIDC-200 |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
| Protokol | HART |
| Control Range | 0-100% |
|---|---|
| Product Name | Emerson Fisher DVC6200 Digital Valve Positioner with China Valve |
| Fluid Temperature | -5 To +200℃ |
| Ingress Protection | IP66 |
| Nominal Pressure | PN 10 To PN 40 CL 150 And 300 |
| Ürün adı | SMC elektro-pnömatik valf konumlandırıcısı IP8000 |
|---|---|
| medya sıcaklığı | yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek baskı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Ağırlık | Yaklaşık 2.9 lbs (1330 gram) |
| Ürün adı | konumlayıcılı samson kontrol valfi 3766,3767 valf konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | Samson |
| modeli | 3661 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| tork | 34~13500Nm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Türü | Elektro Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Ürün adı | Masoneilan SVI2 Dijital Valf Yerleştiricisi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Güç kaynağı | 4-20mA |