| Adı | Koso pozisyoner için kontrol vanası pozisyoneri KGP5000 Serisi akıllı vana pozisyoner |
|---|---|
| Türü | KGP5000 |
| Giriş sinyali | 4 - 20mA DC |
| Pozisyon verici çıkışı | 4 - 20mA DC |
| Seyahat aralığı | Doğrusal / Döner |
| İsim | Çin Pnömatik Kontrol Vanası Qquipped 3710 Pozisyonerli |
|---|---|
| modeli | 3710 |
| Marka | Balıkçılar |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğalgaz |
| boru | Bakır |
| Ürün adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün Adı | FOXBORO SRI990 Valve Positioner ve Pneumatic Valve Actuator ile Çinli Pnematik Kontrol Valfi |
|---|---|
| Marka | FOXBORO |
| Model | ROM |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Koruma | IP66 |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Valf Boyutu | 1/2-2 İnç |
| Çıkış sinyali | 0-15psi |
| Ürün Adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C |
| Ürün Adı | SMC elektro-pnömatik valf konumlandırıcısı IP8000 |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ağırlık | Yaklaşık 2,9 lb (1330 gram) |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Temel hata | ±% 1 |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20 Ma |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Muhafaza derecesi | Minimum IP66 / NEMA 4X; Patlamaya Dayanıklı Seçenekler Mevcuttur |
| Doğrusallık | Açıklığın ±%0,5 ila ±%2,0'ı |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |