| ürün türü | Akıllı pnevmatik valf konumlandırıcı |
|---|---|
| Giriş sinyali | HART 7 Protokolü ile 4-20 mA |
| Standart çalışma sıcaklığı | -55°C ila 85°C |
| Tedarik baskısı | 2,5-10,4 Bar (150 Psi) |
| Pnömatik bağlantılar | 1/2" NPTF |
| Ürün Tipi | vana konumlayıcı |
|---|---|
| Başvuru | Termik Enerji Petrokimya Endüstrisi |
| İletişim | Analog Sinyal Geri Bildirimi |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Koruma | Patlamaya dayanıklı tip |
| Stok Varlığı | 20 adet |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Ürün Kategorisi | Pnömatik Kontrol Valfları |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün adı | ROTORK YTC akıllı konumlayıcı ytc 3300 serisi konumlandırıcılı elektrikli kontrol vanası pnömatik ko |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Modeli | YT-3300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Çin Kontrol Vanaları Pozisyoner Flowserve Logix 3200 Serisi 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00 Asco Regülatö |
|---|---|
| Modeli | 3200MD-28-D6-E-04-40-0G-00/3200MD-28-D6-E-04-40-0G-0F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Product Name | Original flowserve positioner UAS Logix 3200 MD pneumatic digital valve positioner with lot of stock |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperature of Media | High Temperature |
| Pressure | High Pressure |
| Operating Temperature | -20 to 55°C (-4 to 122°F) |
| medya sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Hassasiyet | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| Ürün adı | Konumlandırıcılı Çin kontrol vanası KOSO KGP5000 SERİSİ akıllı vana konumlandırıcı elektro pnömatik |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| Modeli | KGP5000 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Tip | 4763 Elektropneumatik konumlandırıcı |
|---|---|
| Kontrollü Değişken (Seyahat Aralığı) | 7.5 ila 60 mm, kol uzantısı: 7.5 ila 90 mm |
| Kullanım | Kısıtlama Hizmeti |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 Ma; 0 ila 20 Ma; 1 ila 5 Ma |
| Deviation | ≤1 % |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Direction of action | Reversible |
| Sensitivity | ≤0.1 % |