| Uygulama | genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Orta Sıcaklık |
| Baskı yapmak | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Ürün adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Uygulama | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Titreşim direnci | EN 837-1'e göre |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Uygulama | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Ürün Adı | Azbil AVP300/301/302 Akıllı Pnömatik Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| İletişim sistemi | Hart6 İletişimi |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |