| Ürün Adı | akış servisi pozisyoner 520MD stoklu pnevmatik valf pozisyoner |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Ürün Tipi | Yüksek Kaliteli Patlamaya Dayanıklı Vana Konumlandırıcı |
|---|---|
| Patlamaya dayanıklı tip | Patlamaya Dayanıklı Kompozit Tip En Yüksek Güvenlik Seviyesi |
| Akış hızı | CV 2.3 Yüksek Akış Hızlı, Güçlü Aktüatör Eylemini Sağlar |
| Başvuru | Kimya Tesisi Rafinerisi Güç Damperi Büyük Vana Kontrolü |
| Giriş sinyali | 4-20mA Standart Kontrol Sinyali |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Product name | China Pneumatic Actuated Ball Valves with Tissin TS800 TS600 Valve Positioner and Norgren Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Tissin |
| Model | TS800 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Montaj türü | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | samson Kontrol Vanaları 3277 Pnömatik Aktüatörlü 3241 küresel vana ve 3725 konumlandırıcı 4708 regül |
|---|---|
| modeli | 3241 |
| Basınç derecesi | Sınıf 125 ila Sınıf 300 |
| Marka | Samson |
| beslemek | PNÖMATİK |
| İsim | 667 pnömatik aktüatörlü 3582i konumlandırıcı |
|---|---|
| modeli | 3582i |
| Tedarik Medyası | Hava veya Doğalgaz |
| Maksimum Giriş Körük Basıncı | 2.4 bar |
| Baskı uygulamak | Valf hareketi, bar başına yüzde 1,67'den daha az değişiyor |
| Boyut | 1/2" ila 12" |
|---|---|
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Ürün adı | Dijital valf konumlandırıcı DVC6200 |
|---|---|
| Modeli | DVC6200 |
| mevcut Montaj | Fisher 657/667 veya GX aktüatörlerinde |
| Fonksiyon Bloğu Paketleri | AO,PID,ISEL,OS,AI,MAI,DO,CSEL |
| Baskı uygulamak | 0,5 ila 7,0 bar |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |