| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| İletişim Protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, aşırı sıcaklık |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| koşullu | Yeni |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Ürün Adı | Neles ND7000 ND9000 Ntelligent Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teslim süresi | 90 iş günü |
| Ürün adı | Fisher 4200 4210 4211 Elektronik Konum Vericisi |
|---|---|
| Marka | BALIKÇI |
| model | Fisher 4200 4210 4211 |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
|---|---|
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Vücut sitili | 2 yol |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| 24424180 | Aktüatöre Monte Edilmiş |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Alan Sınıflandırması | Alan Sınıflandırması |
| Yük empedansı | Max. Maks. 6.3 V (corresponding To 315 Ω At 20 MA) 6,3 V (20 MA'da 315 Ω |
|---|---|
| Model numarası | 3725 Pozisyoner |
| Koruma derecesi | IP 66 |
| Dış parçalar | Paslanmaz Çelik 1.4571 ve 1.4301 |
| Ağırlık | Approx. Yaklaşık. 0.5 Kg 0,5 kg |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |