| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Teşhis | - Evet. |
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Model numarası | DVC6200 |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
|---|---|
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Garanti | 1 yıl |
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Boyut | 1/2 |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Teşhis | - Evet. |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Özel Destek | OEM |
| Boyut | 1/2 |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| İletişim | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Giriş sinyali | Veriyoluyla çalışan, 9-32 V DC |
| Aktüatör Tipi | Tek/Çift etkili, doğrusal/döner |
| Darbe aralığı | 3-130 mm (doğrusal) / 30-100° (döner) |
| Hava Temini | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Ürün Adı | Neles ND7000 Serisi Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | - Evet. |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20mA nominal |
|---|---|
| Maksimum hava besleme baskısı | 7Bar G |
| Minimum hava besleme baskısı | 1.4Bar G |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C - 80 ° C |
| Minimum Giriş Sinyali (Döngü - Powered) | 3.6mA |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Onaylar | Hart, Profibus-Pa ve Foundation Fieldbus Networks için kullanılabilir |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |