| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
|---|---|
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Medya | gaz |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Güç | Pnömatik |
| histerezis | ≤0,3 % |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Ürün Adı | Fisher DVC2000 Dijital Valf Konumlandırıcısı ve Çin Hızlı Değişiklik Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol V |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Tip (P): -45 ° C ila +250 ° C |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
| Özel Destek | OEM |
| Medya | gaz |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Özel Destek | OEM |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| histerezis | ≤0,3 % |
| histerezis | ≤0,3 % |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Güç | Pnömatik |
| Medya | gaz |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| histerezis | ≤0,3 % |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |