| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı | Samson 3251 kontrol vanası ve 3271/3277 |
| Özel Destek | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Model numarası | ND7000 |
|---|---|
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
| Model numarası | ND7000 |
|---|---|
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
| Ürün Adı | Çin Hızlı Değişimli Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol Valfi |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Nominal basınç | Sınıf150;PN10,16,20,25 |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün Adı | Çin Hızlı Değişimli Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol Valfi |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Nominal basınç | Sınıf150;PN10,16,20,25 |