| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| İletişim protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Medya tedariki | Hava veya Doğal Gaz |
| İletişim Protokolü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Çıkış Sinyali | Pnömatik (aktüatöre) |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| İletişim Protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, aşırı sıcaklık |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| koşullu | Yeni |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Ürün adı | Fisher 4200 4210 4211 Elektronik Konum Vericisi |
|---|---|
| Marka | BALIKÇI |
| model | Fisher 4200 4210 4211 |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Ürün Adı | Neles ND7000 ND9000 Ntelligent Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teslim süresi | 90 iş günü |