| Gövde tipi | Tam iç çap, Küçültülmüş iç çap, Ceketli vana boyutu |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 1/2"(15A)~16"(400A), 4"*3"~18"*16", 1/2"*1"~12"*10" |
| Vücut Sınıfı | 150#~600#, 10K~40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+600°C |
| Bağlantılar | Flanşlı(RF) |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Kesinlik | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |
| Rangedown | 10:1'e kadar (Aralık 1 için 5:1) |
| Medya | gaz |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
|---|---|
| Ağırlık | 1,8 kg -3,4 kg |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 Bar |
| Besleme Gücü | 4-20mA |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Model numarası | 3582i |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap kutu + koruma |
|---|---|
| Teslim süresi | 45-60 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Nominal çap | DN15 ~ DN400 |
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Çalışma sıcaklığı | -196°C - 593°C |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |