| Valf tipi | Küresel Vana, Kelebek Vana, Diyaframlı Vana |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 ila 176°F |
| Ürün Adı | Masoneilan Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Temassız Konum Algılama Teknolojisi |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Vana Tipi | Pnömatik Kontrol Vanası |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı | Flowserve 3200MD |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Çalışma sıcaklığı | Düşük sıcaklık (-40F), yüksek sıcaklık (250F) |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Montaj Uyumluluğu | GULDE tam serisi ve IEC/VDI/NAMUR standartlarını karşılayan diğer aktüatörler |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC standart, min. 8,5V (analog) / 9,0V (HART) |
| Çıkış Eylemi | 0,5 ila 7 bar, tek etkili, arzın %95'ine ulaşır |
| Hava Temini | Maksimum 7 bar, ISA 7.0.01 standardına göre temiz kuru hava gerektirir |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 85 °C, LCD -20 °C'nin altında arızalanabilir |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Valf tipi | Kontrol vanası |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, Arızaya Karşı Güvenli; Döner ve Doğrusal |
| medya sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Hassasiyet | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| Model numarası | SVi1000 Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Koruma | IP66 ve NEMA 4X |
| Ağırlık | 2kg |
| Gerekli Uygunluk voltajı | 9 Vdc 20 MA'da; 11 Vdc 4 MA'da |
| Elektriksel bağlantı | Bir adet 1/2NPT dişi |