| Seçenekler | G,M,SW,PR |
|---|---|
| Model numarası | SVi1000 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Elektriksel bağlantı | Bir adet 1/2NPT dişi |
| Min/Max akım | 3,2 mA/24 mA |
| Ağırlık | 2kg |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Hart, Profibus-Pa ve Foundation Fieldbus Networks için kullanılabilir |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap kasa + koruma |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Ayar Noktası | 4 ila 20 Ma |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik çalışma | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Muhafaza Malzemesi | Düşük bakırlı kromatlı alüminyum (ASTM A360) |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 / NEMA 4x |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Giriş Gücü/Sinyal | 3,2-24 mA; Uyumluluk: 20 mA'da 9 VDC, 4 mA'da 11 VDC |
| İsteğe bağlı çıktılar | İki katı hal anahtarı (1A/30 VDC); 4-20 mA konum yeniden iletimi |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
|---|---|
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Teşhis | Standard Diagnostics; Standart Teşhis; Advanced Diagnostics Gelişmiş Teşhis< |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, arıza korumalı Döner ve doğrusal |
| Ürün adı | Basınç kontrol valfi akıllı konumlandırıcı için Samson dijital valf konumlandırıcı 3725 |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| model | 3725 |
| matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | Pozisyoner |