| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Model numarası | SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 ila 120psi |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması;Gelişmiş Tanılama;Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
|---|---|
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | SVi1000 Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Koruma | IP66 ve NEMA 4X |
| Ağırlık | 2kg |
| Gerekli Uygunluk voltajı | 9 Vdc 20 MA'da; 11 Vdc 4 MA'da |
| Elektriksel bağlantı | Bir adet 1/2NPT dişi |
| Seçenekler | G,M,SW,PR |
|---|---|
| Model numarası | SVi1000 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Elektriksel bağlantı | Bir adet 1/2NPT dişi |
| Min/Max akım | 3,2 mA/24 mA |
| Ağırlık | 2kg |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| medya sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Hassasiyet | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| Marka | mason |
|---|---|
| Model | SVI3 SVi1000 SV II |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Packaging Details | Based on demand |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Teşhis | Standard Diagnostics; Standart Teşhis; Advanced Diagnostics Gelişmiş Teşhis< |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, arıza korumalı Döner ve doğrusal |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Ürün adı | Basınç kontrol valfi akıllı konumlandırıcı için Samson dijital valf konumlandırıcı 3725 |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| model | 3725 |
| matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | Pozisyoner |