| Ürün Adı | Fisher DVC2000 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Pneumatics | Air or Sweet Natural Gas |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Connections (Supply and Actuator) | 1/2" NPT |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 ila 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA,10,0 ila 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Etkili Direnç | 495 Ω @ 20 mA Tipik HART iletişimi etkinken 20 Ω ekleyin |
| İletişim | HART protokolü |
| Taşıma ve Depolama Sıcaklık Aralığı | -40° ila 176°F (-40° ila 80°C) |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA,10,0 ila 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Etkili Direnç | 495 Ω @ 20 mA Tipik HART iletişimi etkinken 20 Ω ekleyin |
| İletişim | HART protokolü |
| Taşıma ve Depolama Sıcaklık Aralığı | -40° ila 176°F (-40° ila 80°C) |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Koruma | IP66 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Ambalaj bilgileri | 2-7gün |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, Arızaya Karşı Güvenli; Döner ve Doğrusal |