| Giriş | 4-20mA |
|---|---|
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Özel Destek | OEM |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Model numarası | SVI II |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Model numarası | DVC6200 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Model numarası | SVI II |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Besleme Ortamı | Hava |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Model numarası | SVI II |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Veri Arabirimi | kablolu |
| Özellik | Kolay hata ayıklama, performans optimizasyonu |
| Uygulama endüstrisi | Petrol, taşkın drenajı, ilaç |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Veri Arayüzü | kablolu |