| Geri bildirim | geribildirim ile veya geribildirim olmadan |
|---|---|
| Max Çıkış Basıncı | 101 psig |
| iletişim protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj: Fisher Kutu Ağırlığı: 1.5Kg / set Boyut: 250MMX100MMX80MM |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| oyunculuk | Çift Oyunculuk veya Tek Oyunculuk |
|---|---|
| Geri bildirim | geri bildirimli veya geri bildirimsiz |
| İnme | strok aralığı |
| Ambalaj bilgileri | Fisher standart paketleme, Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| İsim | Flowserve 520MD Dijital Konumlandırıcılı Çin Kontrol Vanası |
|---|---|
| Marka | akış hizmeti |
| modeli | 520MD |
| Malzemeler | alüminyum |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 mA |
| Adı | 301K / 332K kontrol vanası düz vana aracılığıyla Flowserve 3800 serisi pozisyoner ile vanalar koso i |
|---|---|
| Türü | 301K |
| Tam delik boyutu | 1/2 "(15A) ila 16" (400A) |
| Azaltılmış delik boyutu | 4 "x3" ila 18 "x 16" |
| Puan | ANSI Sınıfı 150 ila 300, JIS 10K ila 40K |
| Adı | 710E / 720E eksantrik PARA-SEAL KOSO kontrol vanası kelebek vana için Flowserve LOGIX 420 serisi poz |
|---|---|
| Bağlantılar | Gofret türü |
| Türü | 710E / 720E |
| Vücut büyüklüğü | 3 "(80A) - 24" (600A) |
| Vücut değerlendirmesi | ANSI Sınıfı 150 ila 300, JIS 10K - 20K |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
|---|---|
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | -25°~80°C (standart tip) |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
| Çıkış basıncı | 0,1-10 Bar |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | HART 7/Foundation Fieldbus |
| Çalışma sıcaklığı | -52°C–185°F (-62°C–85°C) |
| Giriş sinyali | 4-20mA + HART/Foundation Fieldbus |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... + 50°C /-40 ... + 65°C |
| Giriş | 4-20mA |
| Durum | YENİ |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |