| ABB TZIDC-210 | 5-100 psi (35-700 kPa), (0,35-7 bar) |
|---|---|
| sertifikalar | PED, KESİCİ, ATEX |
| Giriş Basıncı Değeri | 210 psi (1,5 MPa, 15 bar) maksimum |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Bağlantı | solenoid |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Supply Media | Non Corrosive Gas |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -45 ℃ ~ 350 ℃ |
| Ayarlanabilir oran | 50:1 |
| Valf gövdesi malzemesi | Dökme çelik, krom-molibden çelik, paslanmaz çelik |
| Akış özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila +450°C |
| Giriş Sinyali (Elektro-Pnömatik) | 4-20 Ma DC (Standart) |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Modeli | IP8000/8100 |
|---|---|
| Boyut | 3/4 "ila 8" |
| Tedarik | Film, Müzik, Haber |
| Marka | SMC |
| Gerilim | AC / DC 220V, AC 380V, vb. |
| Ürün Adı | Çin basınç dengeli kafes kontrol vanası |
|---|---|
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Sızıntı Sınıfı | ANSI B16.104: IV, V, VI |
| Valf gövdesi malzemesi | Karbon çelik |
| İletişim Protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C |