| Montaj Uyumluluğu | GULDE tam serisi ve IEC/VDI/NAMUR standartlarını karşılayan diğer aktüatörler |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC standart, min. 8,5V (analog) / 9,0V (HART) |
| Çıkış Eylemi | 0,5 ila 7 bar, tek etkili, arzın %95'ine ulaşır |
| Hava Temini | Maksimum 7 bar, ISA 7.0.01 standardına göre temiz kuru hava gerektirir |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 85 °C, LCD -20 °C'nin altında arızalanabilir |
| Adı | Flowserve için kontrol vanası pozisyoneri Logix MD + serisi dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | LOGIX |
| Modeli | Logix MD + |
| Alt-Tip | Dijital |
| Hava kapasitesi | 20.8 ila 30.6 Nm3 / sa 4.1 bar (12.2 ila 18 SCFM @ 60 psi) |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Garanti | 1 yıl |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Model numarası | Logix 520MD |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Ürün Adı | Masoneilan 28000 Serisi Varipak Valfı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -196 ° C ila +343 ° C; Varilog: -29 ° C ila +343 ° C |
| Basınç Değerleri | ANSI 150-1500 (flanş), ANSI 150-2500 (flanşissiz/dişli) |
| Aktüatör | Yay Diyaframı (Doğrudan/Ters Eylem) |
| Güç | Pnömatik |
| Ürün Adı | Flowerve 520MD Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kilo |
| Tekrarlanabilirlik | < %0,25 |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Warranty | one year |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9 VDC |
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9 VDC |
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |