| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| İletişim Modu | HART7 |
|---|---|
| Model numarası | Fisher DVC6200 |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
| Malzeme | Alüminyum/ paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Ambient Temperature Range | -40°C To +83°C (-40°F To +182°F) |
| Maximum Outlet Pressure | 150 Psi |
| Control Range | 0-100% |
| Data Interface | Wired |
| Minimum Current Signal | 3.2mA |
|---|---|
| Pressure | High Pressure |
| Protection Level | IP54 |
| Maximum Voltage | 30.0 VDC |
| Weight | Aluminum3.5 kg |
| Valf Boyutu | DN 15'ten DN 50'ye |
|---|---|
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,1 |
| Sıcaklıklar | -196 ° C ila 600 ° C (-321 ° F ila 1112 ° F) |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Hava tüketimi | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Güç | Pnömatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik |
| Tek brüt ağırlık | 6.000 kg |
| Muhafaza derecesi | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Kesinlik | Açıklığın <±% 0.5'i |
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Giriş sinyali | Elektrik |