| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık, orta sıcaklık, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| İletişim Protokolü | HART |
| Teşhis | Teşhis |
| İletişim | HART7 |
|---|---|
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Ortam sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| İletişim | HART7 |
|---|---|
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Çevre sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Maksimum baskı | 6bar ,90psi |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| BAĞIL NEM | % 10 ila 90 ikramiye |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular/Ahşap kasalar |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Standart çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C, istek üzerine özel aralık mevcuttur |
|---|---|
| Çalışma basıncı | 3-7 bar, 10 bar'a kadar tasarım basıncı |
| Muhafaza Malzemesi Seçeneği 1 | Boyalı RAL 7001 alüminyum |
| Muhafaza Malzemesi Seçeneği 2 | Paslanmaz çelik 316 |
| Pilot Sinyal Bağlantısı | ND 1/4" |
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
|---|---|
| Mevcut montaj | Kayar sapı doğrusal; Çeyrek dönüş döner uygulamaları |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| Onaylar | FM; ATEX; IECEx |