| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
|---|---|
| Giriş basınç aralığı | 1.5 ila 6.0 bar |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kg |
| İletişim | HART 5, 6 ve 7 |
| Çıkış basıncı | 0,1-10 Bar |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | HART 7/Foundation Fieldbus |
| Çalışma sıcaklığı | -52°C–185°F (-62°C–85°C) |
| Giriş sinyali | 4-20mA + HART/Foundation Fieldbus |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Marka / Üretici | mason |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Yük empedansı | ≤ 8,2V |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 mA, çalışma için 3,8 mA |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -20 ila +80 °C, metal kablo rakorlu -40 ila +80 °C |
| Çıkış Sinyali | 4 ila 20 mA |
| Besleme gerilimi | 12 - 30 VDC |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |