| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | 10~150mm 0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Model | PPA800 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Karton |
| Teslim süresi | 2-3 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | 99 |
| Alt Tipi | Dijital |
|---|---|
| İletişim Modu | HART7 |
| Nakliye Yolları | DHL |
| Model numarası | Fisher DVC2000 |
| Uygulama | Sanayi |
| Alt Tipi | Dijital |
|---|---|
| İletişim Modu | HART7 |
| Nakliye Yolları | DHL |
| Model numarası | Fisher DVC2000 |
| Uygulama | Sanayi |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Tek ağırlık | 5 kg |
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
| Alt Tipi | Dijital |
| Uygulama | Rafinaj ve Petrokimya Endüstrisi |
|---|---|
| Nominal çap | DN25 - DN300 |
| Çalışma sıcaklığı | Genellikle 400 ℃ |
| Sinyal Girişi | Mevcut sinyal 4-20mA |
| Basınç | 15MPa'dan fazla |
| Top Malzemeleri | Poliviniliden florür |
|---|---|
| Boyut | 1/2 inç |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| Çıkış sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu/fümigasyon olmayan ahşap kutu |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model numarası | FOXBORO SRD991 |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
|---|---|
| Görev döngüsü | %100 sürekli değerlendirme |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Valf gövdesi malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Yaklaşık ağırlık | 5 kg |