| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| IP66 / NEMA 4X muhafazası | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| İletişim protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
|---|---|
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Elektrik bağlantısı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Doğrusallık | Açıklığın ≤ ±%0,75'i |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ ±%0,3 |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ ±%0,3 |
|---|---|
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 6,9 bar (20 ila 100 psi) |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Durum | yeni |
| medya sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Vücut tasarımı | Kısa Desen |
| Hava Temini | 1.4 ila 6.0 bar |
| EK | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Tip | Yüksek kapasiteli, yüksek hassasiyetli dijital pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Akış Hızı | Besleme/Egzoz Cv max 2,3 (yüksek akış); ≤0,3 (düşük akış) |
| Sertifikalar | Kendinden güvenli (Ex ia), patlamaya dayanıklı (Ex d), IP66/NEMA 4X |
| İletişim | DCS bağlantısı için 4-20mA, HART 7, USB, FDI sürücüsü |
| Çalışma Basıncı | 2,5-10,4bar (arıza donma 8bar, doğalgaz 6bar) |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Montaj Tipi | Entegre Veya Uzaktan Montaj (IEC/NAMUR Standartlarıyla Uyumlu) |
|---|---|
| Akış özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Medya | gaz |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Korozyon direnci | Yüksek |
| Giriş sinyali aralığı | 4-20 mA (bölünmüş aralık minimum genlik 8 mA) |
|---|---|
| Hava Temini | 20 ila 100 psig (aktüatör yay aralığının 5 ila 10 psi üzerinde ayarlayın) |
| Aktüatör inme | 20 mm ila 150 mm veya 55° ila 90° |
| Aksiyon | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 °F ila +158 °F |