| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Duyarlılık | ≤ %0,25 |
| Ürün | pozisyoner |
| İletişim | HART® |
| Top Malzemeleri | Poliviniliden florür |
|---|---|
| Boyut | 1/2 inç |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| Çıkış sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Ürün adı | Akıllı Konumlandırıcı SVI2-21113111 Valf Konumlandırıcı ve Rotork YT-200 YT-205 YT-220 Filtre Regüla |
|---|---|
| Modeli | SVI2-21113111 |
| Boyut | 3/4 "ila 8" |
| Tedarik | Film, Müzik, Haber |
| Marka | Masonel |
| Standart sıcaklık aralığı | -40° ila +85 °C / -40° ila +185 °F |
|---|---|
| Sıcaklık döngüsü/Kuru ısı | IEC 60068-2-2 |
| Nem Limitleri | IEC 60068-2-30'a göre |
| Aksiyon | Tek etkili, doğrudan veya ters |
| Seyahat Menzili | Doğrusal; 5...120 mm / 0,2...4,7 inç Döner; 30...160 derece. |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Teşhis | - Evet. |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Ürün | pozisyoner |
|---|---|
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9Vdc |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Uzak konum sensörü | 1 kOhm |
| Model numarası | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Ürün Adı | Uzak Montaj Dijital Valf Denetleyicisi |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Tip | açı kontrol valfi |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Vücut tarzı | Açı Tipi |
| Kaput Tipi | Standart tip, genişletilmiş tip |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20mA nominal |
|---|---|
| Maksimum hava besleme baskısı | 7Bar G |
| Minimum hava besleme baskısı | 1.4Bar G |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C - 80 ° C |
| Minimum Giriş Sinyali (Döngü - Powered) | 3.6mA |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |