| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (isteğe bağlı) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Hava Tüketimi | Düşük tüketimli tasarım |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
|---|---|
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Garanti | 1 yıl |
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Boyut | 1/2 |
| Ürün Adı | Masoneilan Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Temassız Konum Algılama Teknolojisi |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (isteğe bağlı) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Hava Tüketimi | Düşük tüketimli tasarım |
| Ürün adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı konumlandırıcı için Konum Ana ABB dijital valf konumlandır |
|---|---|
| Marka | ABB |
| modeli | EDP300 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç düzenleyiciler |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik çalışma | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Tip | Kollu Düzenleme Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1-1/2" ~ 20" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |