| Voltaj | 110V/220V |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İletişim Protokolü | HART |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Giriş Basıncı Değeri | 210 psi (15 bar) |
|---|---|
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Voltaj | 110V/220V |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Operasyonel basınç aralığı | 16 bar'a kadar |
|---|---|
| Medya | Yağ ve Su |
| Çalıştırma türleri | 24 VDC,110/120 VAC,200/240 VAC |
| Flanş Tipleri | ANSI, PN, JIS |
| Maksimum Akış | 3.170 GPM |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
|---|---|
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa= 1,4 ila 7 bar = 20 ila 102 psi |
|---|---|
| İngaress koruması | IP66 |
| Ağırlık | 2,7 kg/2,8 kg |
| Akış kapasitesi | 80 LPM (SUP = 0.14 MPa) 2.83 CFM (SUP = 20 psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS |