| İletişim | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Giriş sinyali | Veriyoluyla çalışan, 9-32 V DC |
| Aktüatör Tipi | Tek/Çift etkili, doğrusal/döner |
| Darbe aralığı | 3-130 mm (doğrusal) / 30-100° (döner) |
| Hava Temini | 30-150 psig (2-10 bar) |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
|---|---|
| Mevcut montaj | Kayar sapı doğrusal; Çeyrek dönüş döner uygulamaları |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| Onaylar | FM; ATEX; IECEx |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| İletişim | HART Protokolü |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Garanti | 1 yıl |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |
| Oyunculuk türü | Tek Etkili (03 son ek) / Çift Etkili (06 son ek) |
|---|---|
| Geri bildirim türü | Standart (HX) / Gelişmiş Hassasiyet (HE) |
| Giriş sinyali | 4-20mA + HART İletişim Protokolü |
| Tedarik baskısı | 1,4-8 bar (0,14-0,8 MPa) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C (Standart Versiyon) |
| medya sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Hassasiyet | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| Voltaj | 110V/220V |
|---|---|
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
| İletişim Protokolü | HART |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |