| Tam delikli boyut | 1 1/2" (40A) ~ 12" (300A) |
|---|---|
| Azaltılmış delik boyutu | 6" *4" ~ 12" *10" |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~300, JIS 10K~20K |
| Akışkan sıcaklık | -20 ~ +200°C |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS14A/CF8M |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Başvuru | Genel |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Model numarası | 3200MD |
| medya sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | Genel |
| Giriş | 4-20 mA DC (direnç 300 Ω) |
|---|---|
| İletişim | HART6 (AVP102) |
| Hava Temini | 140-700kPa |
| hava kullanımı | 4 L/dak (N) tek etkili dengede |
| Maksimum Akış | 400 kPa'da 110 L/dak (N) tek etkili |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| İletişim | HART® |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |