| Ürün Adı | Westlock Döner Konum Monitörleri, Fisher EZ valfi için 2200 Serisi ve 2600 Serisi Limit Anahtarı |
|---|---|
| Modeli | 2600 ve 2200 |
| Temp. Sıcaklık Range Menzil | -30°C ila +85°C |
| Marka | Westlock |
| Şaft ve donanım | Paslanmaz çelik |
| İletişim | HART® |
|---|---|
| Ürün | pozisyoner |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Statik yıkım sınırı | 40 V, Dahili Akım Sınırı Yaklaşık. 40 mA |
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
|---|---|
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Boyut | 1/2 |
| Garanti | 1 yıl |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
|---|---|
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Vücut Boyutu | 1/2(15A) - 3/4(20A) |
|---|---|
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-2500, JIS 10K-63K |
| Akışkan sıcaklık | -196 - 500°C |
| Bağlantı | Vidalı (PT, NPT), Kaynaklı (SW, PT, NPT, Soket Kaynaklı) |
| Gövde Malzemeleri | SUS316, Diğer Alaşımlı Çelik |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
|---|---|
| Menzillenebilirlik | 50:1 ila 20:1 |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Vücut Boyutu | 1" (25A) ila 12" (300A) |
|---|---|
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-600, JIS 10K-40K |
| Akışkan sıcaklık | -45 ila +400°C |
| Bağlantı türü | Gofret tipi, Flanşlı (RF) |
| Gövde Malzemesi | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, SCS14A |