| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| giriş sayısı | 20 |
|---|---|
| Kontrol Aralığı | 6 In. 6 inç Wc To 1000 Psig Wc'den 1000 Psig'e kadar |
| Süreç kontrolü | Açık/Kapalı, Kısıtlama, Konumlandırma |
| Kontrol Sistemi | PLC/PC |
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| İletişim Protokolü | Hart |
| Kabuk Malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |