| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| medya sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Hassasiyet | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Tip | Pnömatik Diyafram Aktüatörleri |
|---|---|
| Hareket türü | Doğrusal Kök, Döner Kök Hareket Tipi |
| Hava Besleme Basıncı | 140, 300, 340kPa |
| Bahar aralığı | 20-100, 80-200, 120-300kPa |
| Maksimum İnme/Açı | 20mm, 30mm, 40mm, 80mm, 60° |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Tip | Pnömatik diyafram aktüatörü |
|---|---|
| İşletme baskısı | 3.0 - 4.2 Bar /44 - 60 psi |
| Çıkış | 1890 - 22800 N / 424 - 5125 lb.f |
| Seri | VD - Doğrusal tek oyunculuk |
| Sıcaklık aralığı | -55 ...+85 ° C / -67 ...+185 ° F |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |