| Ürün Adı | Çin basınç dengeli kafes kontrol vanası |
|---|---|
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Sızıntı Sınıfı | ANSI B16.104: IV, V, VI |
| Valf gövdesi malzemesi | Karbon çelik |
| Başvuru | genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | orta sıcaklık |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Ürün Adı | Flowerve 520MD Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kilo |
| Tekrarlanabilirlik | < %0,25 |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
|---|---|
| Histerezis | ≤0,3 % |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| medya | Gaz |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Teşhis fonksiyonları | Gerçek Zamanlı Valf Sağlık İzleme ve Performans Diyagnostiği |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Giriş sinyali | 3-15 psi ve 4-20 mA |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Tedarik baskısı | 2,5-7 bar |
| Ürün adı | 400 kPa'da 1,02 Nm³/saat |
| CV Maksimum Düşük Akış | 0,34 (Giriş ve Çıkış 1/4") |
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| İletişim Protokolü | HART |
| Karar | ≤ %0,25 |
| Bağlanmak | 1/4 NPT |