| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
|---|---|
| Ürün Adı | Şimşon 3241 |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
|---|---|
| Ürün Adı | Flowserve Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SS304, SS316 Veya Özelleştirin |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4~20 mADC |
| Ağırlık | 3.0kg ((basınç ölçer bloğu olmadan), 3.3kg ((basınç ölçer bloğu ile) |
| Model numarası | kgp 5000 |
| Pozisyon verici çıkışı | 4~20 mADC |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
|---|---|
| Modeli | Değişir |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |