| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Muhafaza derecesi | Minimum IP66 / NEMA 4X; Patlamaya Dayanıklı Seçenekler Mevcuttur |
| Doğrusallık | Açıklığın ±%0,5 ila ±%2,0'ı |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Ürün Adı | Azbil AVP300/301/302 Akıllı Pnömatik Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| İletişim sistemi | Hart6 İletişimi |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| Ürün Adı | Neles NE700/NP700 valf pozisyoner |
|---|---|
| SERİS NE 700 Tipi | Elektropneumatik Valf Pozisyoner |
| SERİSİ NP 700 Tipi | Pnömatik Valf Yerleştiricisi |
| Seri NE 700 Giriş | 4 - 20 Ma |
| Seri NP 700 Giriş | 0,2 - 1 bar |
| Ürün Adı | FOXBORO SRI990 valf konumlayıcı ve pnömatik valf aktüatörü ile Çin marka kontrol valfi |
|---|---|
| Modeli | Foxboro SRI990 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| histerezis | <%0,5 |
|---|---|
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Özel Destek | OEM |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| histerezis | <%0,5 |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Minimum current | 3.6 MA For Display 3.8 MA For Operation |
|---|---|
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Degree of protection | IP 66/NEMA 4X |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı | Samson 3251 kontrol vanası ve 3271/3277 |
| Özel Destek | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila +450°C |
| Giriş Sinyali (Elektro-Pnömatik) | 4-20 Ma DC (Standart) |