| Eylem | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
|---|---|
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Sapma | ≤ %0,5 |
| Çalışma sıcaklığı | −40 ila 85 °C |
| Hava bağlantıları | 1⁄4 " NPT Kadın |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| Bağlantılar | flanşlı |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4-20mA |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Model numarası | SP7 10-11 |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
|---|---|
| Giriş basınç aralığı | 1.5 ila 6.0 bar |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Medya Sıcaklık | yüksek sıcaklık |
| Basınç | yüksek basınç |
| Güç | hidrolik |
| Vücut ölçüsü | 1 1/2 "(40A) - 54" (1350A) |
|---|---|
| Vücut derecesi | ANSI Sınıfı 150/300 JIS 10K - 30K |
| Akışkan Sıcaklığı | -196 ile + 538 ° |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soketli Kaynaklı |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2 / WCB, SCPH21 / WC6, SCPL1 / LCB |
| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voltage Tolerance | ±10% |
| ürün türü | Valf Konumu |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Nominal Çap | 2.5 |
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila+450°C |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |