| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Basınç ayar aralığı | 5-100 psi (0,35-7 bar) |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Teşhis sorusu | Evet |
| ürün türü | Akıllı pnevmatik valf konumlandırıcı |
|---|---|
| Giriş sinyali | HART 7 Protokolü ile 4-20 mA |
| Standart çalışma sıcaklığı | -55°C ila 85°C |
| Tedarik baskısı | 2,5-10,4 Bar (150 Psi) |
| Pnömatik bağlantılar | 1/2" NPTF |
| Ürün adı | spirax sarco PN9000 Serisi Pnömatik Aktüatörler, Spira-trolT K ve L Serisi Kontrol Vanaları ile çalı |
|---|---|
| modeli | Aktüatörler |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Giriş sinyali | HART Protokolü ile 4-20mA |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1,4~7 bar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C |
| Koruma Sınıfı | IP66, Ex ia IIC T5 |
| Malzeme | Korozyona Karşı Korumalı Alüminyum Muhafaza |