| Tip | Pnömatik diyafram aktüatörü |
|---|---|
| İşletme baskısı | 3.0 - 4.2 Bar /44 - 60 psi |
| Çıkış | 1890 - 22800 N / 424 - 5125 lb.f |
| Seri | VD - Doğrusal tek oyunculuk |
| Sıcaklık aralığı | -55 ...+85 ° C / -67 ...+185 ° F |
| Ürün Adı | KOSO EPA801 Akıllı Konumlandırıcı Electro Pnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| Model | EPA801 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Adı | Eletro-Pnömatik Pozisyoner ve vana pozisyoner fiyat EP1000 serisi koso vana pozisyoner |
|---|---|
| serisi | EP1000 |
| Giriş sinyali | 4 - 20mA DC |
| Konut malzemesi | Alüminyum alaşım |
| Hava besleme | 140 ila 700 KPa |
| Ürün adı | KOSO PPA801 akıllı konumlandırıcı elektro pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | PPA801 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Montaj Uyumluluğu | GULDE tam serisi ve IEC/VDI/NAMUR standartlarını karşılayan diğer aktüatörler |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC standart, min. 8,5V (analog) / 9,0V (HART) |
| Çıkış Eylemi | 0,5 ila 7 bar, tek etkili, arzın %95'ine ulaşır |
| Hava Temini | Maksimum 7 bar, ISA 7.0.01 standardına göre temiz kuru hava gerektirir |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 85 °C, LCD -20 °C'nin altında arızalanabilir |
| Basınç Değeri | 150/300, 600, 900/1500, 2500 |
|---|---|
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | 1 1/2" ila 36" |
| Akışkan sıcaklık | -196 ila +538°C |
| Bağlantı türü | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı |
| Gövde Malzemesi | SCPH2/WCB, SCPH16/WC6, SCPL11/LCB, SCS13A/S8A, SCS14A/CF8M, SCS16/CF8C |
| Giriş sinyali | Kararlı kontrol için 4-20mA DC elektrik sinyali |
|---|---|
| Çıkış Sinyali | 0,2-1,0 bar oransal pnömatik sinyal |
| Montaj Tipi | Esnek doğrudan veya braket montaj seçenekleri |
| Çalışma Sıcaklığı | Zorlu endüstriyel kullanım için -20°C ila +60°C |
| Ürün adı | Daha düşük işletme maliyetleri için düşük hava kaybı |
| Gövde tipi | 3/4"(20A)-8"(200A), 2"(50A)-6"(150A), 1/2"(15A)-12"(400A) |
|---|---|
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-600 JIS 10K-40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+300°C, -196~+538°C |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, A105, F11, F22, SUS316 vb. |
| Malzemeler | SCS14A/CF8M, SCS24, SUS316, SUS316+Stellit, A105, SUS316+Stellit |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Başvuru | Genel |
| Güç | Pnömatik |
| medya sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık |
| Yapı | Kontrol |
| Ürün Tipi | Yüksek Kaliteli Patlamaya Dayanıklı Vana Konumlandırıcı |
|---|---|
| Patlamaya dayanıklı tip | Patlamaya Dayanıklı Kompozit Tip En Yüksek Güvenlik Seviyesi |
| Akış hızı | CV 2.3 Yüksek Akış Hızlı, Güçlü Aktüatör Eylemini Sağlar |
| Başvuru | Kimya Tesisi Rafinerisi Güç Damperi Büyük Vana Kontrolü |
| Giriş sinyali | 4-20mA Standart Kontrol Sinyali |