| Ürün Adı | Fisher DVC6200 Dijital Vana Pozisyonlayıcı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Model numarası | SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 ila 120psi |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması;Gelişmiş Tanılama;Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| Static destruction limit | 100 MA |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.3 % |
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
| Deviation | ≤1 % |
| Direction of action | Reversible |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, Arızaya Karşı Güvenli; Döner ve Doğrusal |
| Ürün Adı | Şimşon 44-11 |
|---|---|
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Garanti | 1 yıl |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Aksiyon | Doğrusal Döner Tip |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Sinyal | 4 20mADC |
| Kesinlik | Yüksek kontrol hassasiyeti |
| Koruma | IP66 Su Geçirmez Toz Geçirmez |
| Seri | 6100LA, 6200LA, 6300LA Serisi |
|---|---|
| Tip | Lineer Pnömatik Silindir Aktüatörler |
| Aksiyon türü | Çift Etkili, Yay Geri Dönüşlü Tip |
| Hava Besleme Basıncı | Çift Etkili: 300-500 kPa, Yay Dönüşlü: 500 kPa |
| Aksiyon | Doğrudan Eylem (DA), Ters Eylem (RA) |
| Aksiyon | Doğrusal Döner Tip |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Sinyal | 4 20mADC |
| Kesinlik | Yüksek kontrol hassasiyeti |
| Koruma | IP66 Su Geçirmez Toz Geçirmez |
| Ürün adı | KOSO PPA801 akıllı konumlandırıcı elektro pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | PPA801 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Konumlandırıcılı Çin kontrol vanası KOSO KGP5000 SERİSİ akıllı vana konumlandırıcı elektro pnömatik |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | KGP5000 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |