| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu/Ahşap sandık |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Stokta büyük miktarlarda. |
| Menşe yeri | Amerika |
| Teslim süresi | 90 iş günü |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Yetenek temini | Yıllık 500'den fazla birim |
| Marka adı | Fisher |
| Model Number | 3582i |
| Yük empedansı | ≤ 8,2V |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 mA, çalışma için 3,8 mA |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -20 ila +80 °C, metal kablo rakorlu -40 ila +80 °C |
| Çıkış Sinyali | 4 ila 20 mA |
| Besleme gerilimi | 12 - 30 VDC |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
|---|---|
| Malzeme | Malzeme |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Hava tüketimi | SUP = 1.4 ~ 6 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 1 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | - |
| İletişim Protokolleri | S |
| Giriş sinyali | 4 |
| Operasyonel basınç aralığı | 1 |