| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| İletişim protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Medya tedariki | Hava veya Doğal Gaz |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Koşullar | Yeni |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤ % 0.25 |
| İletişim | Hart 6 ve 7 |
| Çıktı hava kapasitesi | 20.8 nm³/s @ 4.1 bar (12.2 SCFM @ 60 psi) |
| Hava tüketimi | 0.082 nm³/s @ 4.1 bar (0.048 SCFM @ 60 psi) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| İletişim Platformu | HART |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Model numarası | SVI1000 |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 500 adet |
| Menşe yeri | Amerika Birleşik Devletleri |