| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| tip | HC DVC6200 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART 4-20 mA |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| Güç Kaynağı | Yerel |
|---|---|
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Boyut | 1 ”ila 12” (25 ila 300 mm) |
|---|---|
| Derecelendirmeler ve Bağlantılar Flanged | ANSI 600 - 2500 UNI -DIN 100 - 400; Kaynaklı: BW veya SW |
| Basınç derecesi | API 6A 10k veya 15k, 1 "ila 6" boyutlarında |
| Gövde malzemeleri | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Aktüatörler | Model 51/52/53 Pnömatik Piston; Model 87/88 Çoklu yaylı diyafram; silindir |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
| içsel güvenlik | ATEX, STCC, GOST |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |