| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Depolama | –20 ila +70 °C |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Ürün Adı | Neles ND7000 Serisi Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | - Evet. |
| Ürün adı | valf için pnömatik parçalar ROTORK YTC SPTM-5V Akıllı Konum Vericisi |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| model | SPTM-5V |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | konumlandırıcı |
| Aktüatör | Pnömatik diyafram aktüatörü (standart) |
|---|---|
| Koşullar | Yeni |
| Uygulama | Etilen, hava ayrımı, LNG sıvılaşma |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulanabilir ortam | Su, yağ, sıvılaştırılmış gaz, vb. |
| Vana Çalıştırma | Manuel Sıfırlama, Solenoid - Doğrudan Etkili |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| medya | Hava|Su |
| Boru / Liman Boyutu | 1/4 " |
| Liman tipi | Nptf |
| Kesme Boyutları | 3 ”ila 24” (80 ila 600 mm) |
|---|---|
| Boru boyutları | 3 ”ila 48” (80 ila 1200 mm) |
| Derecelendirmeler ve Bağlantılar | Flanşlı: ANSI 150 - 2500 UNI -DIN 10-400; Kaynaklı: BW |
| Gövde malzemeleri | karbon çeliği; krom moli |
| Aktüatörler | Model 87/88 Çokbreli Diyafram; Model 37/38 Bahar Diyaframı; silindir |
| Ürün adı | Fisher FIELDVUE DLC3010 DLC3020 DLC3020F Dijital Seviye Kontrol Cihazı |
|---|---|
| Marka | Balıkçı |
| Modeli | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0,15 |
| KVS katsayısı | 0,1 0,16 0,25 0,4 0,63 1,0 1,6 2,5 4,0 6,3 10 16 25 40 60 63 80 100 160 200 260 |
|---|---|
| Koltuk Ø [mm | 1 |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |