| Aktüatör | Pnömatik diyafram aktüatörü (standart) |
|---|---|
| Koşullar | Yeni |
| Uygulama | Etilen, hava ayrımı, LNG sıvılaşma |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulanabilir ortam | Su, yağ, sıvılaştırılmış gaz, vb. |
| Vana Çalıştırma | Manuel Sıfırlama, Solenoid - Doğrudan Etkili |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| medya | Hava|Su |
| Boru / Liman Boyutu | 1/4 " |
| Liman tipi | Nptf |
| Kesme Boyutları | 3 ”ila 24” (80 ila 600 mm) |
|---|---|
| Boru boyutları | 3 ”ila 48” (80 ila 1200 mm) |
| Derecelendirmeler ve Bağlantılar | Flanşlı: ANSI 150 - 2500 UNI -DIN 10-400; Kaynaklı: BW |
| Gövde malzemeleri | karbon çeliği; krom moli |
| Aktüatörler | Model 87/88 Çokbreli Diyafram; Model 37/38 Bahar Diyaframı; silindir |
| Ürün adı | Fisher FIELDVUE DLC3010 DLC3020 DLC3020F Dijital Seviye Kontrol Cihazı |
|---|---|
| Marka | Balıkçı |
| Modeli | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0,15 |
| KVS katsayısı | 0,1 0,16 0,25 0,4 0,63 1,0 1,6 2,5 4,0 6,3 10 16 25 40 60 63 80 100 160 200 260 |
|---|---|
| Koltuk Ø [mm | 1 |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Valf strok aralığı | Tipik olarak 20 mm, 40 mm, 60 mm veya 100 mm |
| Güç kaynağı gerilimi | 24VDC veya 110-240VAC |
| Alan Sınıflandırması | ATEX Grup II Kategori 2 Gaz ve Toz |
|---|---|
| sertifikalar | ATEX, KESİCİ, PED |
| İletişim Protokolü | 2,0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| İşletme | -40° F ila 185° F (-40° C ila 85° C) |
|---|---|
| İsim | Masoneilan SVI FF |
| Ortam nemi | %10 - 95 Yoğuşmasız |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Dijital iletişim arayüzü | Opsiyonel RS485 Modbus RTU veya FOUNDATION Fieldbus Arayüzü |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| Ölü bant ayarı | Farklı Uygulamaları Barındırmak İçin Ayarlanabilir Ölü Bant |
| Teşhis işlevi | Arızaları ve Cihaz Durumunu Otomatik Olarak Algılayabilir, Uyarı ve Arıza İstemi Bilgileri Sağlayabi |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |