| tip | DVC6200p |
|---|---|
| İletişim Protokolü | PROFIBUS |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Malzeme | Malzeme |
|---|---|
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Versiyon | ANSİ |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
|---|---|
| Rangedown | 10:1'e kadar (Aralık 1 için 5:1) |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Baskı ortamı | Atmosfer basıncı |
| Akış özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| tip | DVC6200f |
|---|---|
| İletişim Protokolü | FOUNDATION Fieldbus |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Port Boyutu | 1/4 NPT |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hava, inert gaz, temiz su, hafif yağ |
| Maksimum Ortam/Ortam Sıcaklığı | 149 °F (65 °C) yaklaşık |
| Güç tüketimi | ~0,48 W (bobin için) |
| Güç Kaynağı / Bobin Gerilimi | 24 V DC nominal |