| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| tip | DVC6200f |
|---|---|
| İletişim Protokolü | FOUNDATION Fieldbus |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Port Boyutu | 1/4 NPT |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hava, inert gaz, temiz su, hafif yağ |
| Maksimum Ortam/Ortam Sıcaklığı | 149 °F (65 °C) yaklaşık |
| Güç tüketimi | ~0,48 W (bobin için) |
| Güç Kaynağı / Bobin Gerilimi | 24 V DC nominal |
| tip | HC DVC6200 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART 4-20 mA |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Güç Kaynağı | Yerel |
|---|---|
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |