| Model numarası | SVI1000 |
|---|---|
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| Garanti | 1 yıl |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Model numarası | Fisher DVC6200 |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Alt Tipi | Dijital |
| Ürün Adı | Flowerve 520MD Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kilo |
| Özel Destek | OEM |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Muhafaza Malzemesi | Düşük bakırlı kromatlı alüminyum (ASTM A360) |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 / NEMA 4x |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Giriş Gücü/Sinyal | 3,2-24 mA; Uyumluluk: 20 mA'da 9 VDC, 4 mA'da 11 VDC |
| İsteğe bağlı çıktılar | İki katı hal anahtarı (1A/30 VDC); 4-20 mA konum yeniden iletimi |
| tip | DVC6200f |
|---|---|
| İletişim Protokolü | FOUNDATION Fieldbus |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| tip | DVC6200p |
|---|---|
| İletişim Protokolü | PROFIBUS |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Malzeme | Malzeme |
|---|---|
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Versiyon | ANSİ |