| Attachment | Pipe or wall mounting |
|---|---|
| Mounting position | Upright, condensate drainage downwards |
| Ambient temperature | -40 … +60°C |
| Material | Steel |
| Weight, approx. | 1.8 kg |
| Hava tüketimi | 0,53 Nm3 /h @ 6 Bar (0,31 SCFM @ 87 Psi) |
|---|---|
| Dijital konumlandırıcı | 4 - 20 MA (HART) |
| Uygulama endüstrisi | Madencilik, Pulp ve Kağıt, Çelik ve Birincil Metaller, Gıda ve İçecekler, Mısır ıslak öğütme ve etan |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | -20 °C ila +80 °C (-4 °F ila +178 °F) |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | SVI1000 |
| Durum | Yeni |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Model numarası | SVI1000 |
|---|---|
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| Garanti | 1 yıl |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Model numarası | Fisher DVC6200 |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Alt Tipi | Dijital |
| Ürün Adı | Flowerve 520MD Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kilo |
| Özel Destek | OEM |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Muhafaza Malzemesi | Düşük bakırlı kromatlı alüminyum (ASTM A360) |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 / NEMA 4x |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Giriş Gücü/Sinyal | 3,2-24 mA; Uyumluluk: 20 mA'da 9 VDC, 4 mA'da 11 VDC |
| İsteğe bağlı çıktılar | İki katı hal anahtarı (1A/30 VDC); 4-20 mA konum yeniden iletimi |
| tip | DVC6200f |
|---|---|
| İletişim Protokolü | FOUNDATION Fieldbus |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| tip | DVC6200p |
|---|---|
| İletişim Protokolü | PROFIBUS |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektrik |