| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Warranty | one year |
| medya sıcaklığı | Normal sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Duyarlılık | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Vücut malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Başvuru | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Uygulama | genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 SIS Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | Wiredz |
| Giriş sinyali | Elektrik, Pnömatik |
| Pozisyon Kontrolü | Açma/kapama, modülasyon, kontrol, izleme, kısmi inme testi |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz |
| Tip | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Moq | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| G/Ç numarası | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
|---|---|
| Tip | PLC Ethercat Kuplör Modülü |
| Hafıza | ROM, Fram, FLASH BELLEK, Ram, Veri Belleği, I/O Belleği, EPROM, EEPROM |
| Paketi | % 100 orijinal paket |
| İletişim arayüzü | Modbus, CC-Link, Modubus, Profibus, I/O Bağlantısı, CAN Bus, DeviceNet, EtherCAT, RS485 |
| Adı | KIMRAY Pnömatik ABY 318 Flowserve 3000MD konumlandırıcılı FGT PR-D REGÜLATÖRÜ |
|---|---|
| Bağlantı tipi | 150RF |
| Vücut sitili | Vücuttan |
| Döşeme Türü | Eşit Yüzde |
| Mühür Sınıfı | Sınıf VI |