| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| kırpmak | Eksantrik Döner Fiş |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Ürün adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Model numarası | 3730-3 Samson Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| Uygulama | LNG, Hava Ayrılması, Petrokimyasallar |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Basınç Değeri | ANSI 150 ~ 600, PN16 ~ 40 |
| Aktüatör | Çok yaylı pnömatik diyafram aktüatörü |
| Nominal boyut | DN80 ~ DN400 |
| Alan Sınıflandırması | Alan Sınıflandırması |
|---|---|
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Sapma | % ≤ 1 |
| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| tip | PD DVC6200 SIS |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrikli, Pnömatik |